1980 yılında ANIL Sanayi ve Ticaret - Cahit Anık adı ile kurulan firmamız 1995 yılında limited şirketi, 2014 yılında da anonim şirketi halini almıştır. Perşembe pazarında faaliyete baslayan şirketimiz bugün Dudullu Ümraniyede bulunan depolarında hizmet vermeye devam etmektedir.

Sadece Paslanmaz Çelik kalitelerinde, başlıcaları 303 / 304 / 304L / 316L / 316Ti / 310S / 321 / 420 / 431 / 440C / 630 / 1.4462 Duplex kaliteleri olmak üzere yuvarlak, kare, altıköşe çubuklar, lama, köşebent, boru, dirsek, profil, sac ve diğer fittings malzemeler sürekli olarak stoğumuzda bulunmakta ve satışı yapılmaktadır.

Türkiye pazarının ihtiyaç duyduğu yenilikleri takip etme anlayışı ANIL Paslanmazı her türlü rekabetçi ortamda güçlü kılabilmiştir. Pazarda ihtiyaç duyulan farklı ölçü ve kalitelerdeki paslanmaz çeliği bünyesinde bulundurarak en kaliteli malzemeyi en hızlı şekilde ve mümkün olan en uygun fiyata sunabilmeği ilke edinmistir.

Müşterilerimizin özel taleplerine istinaden stoklarımızda bulunmayan ölçü ve kalitedeki malzemelerin temini, yurtdışındaki güçlü üretici ve stokçu bağlantılarımız sayesinde kısa sürede gerçekleştirilmektedir.

ANIL Paslanmaz Çelik olarak önümüzdeki yıllardaki hedefimiz Türkiye Pazarında oluşturduğumuz güven ve kalite imajını geliştirerek çevre ülkelerde de yaygınlaştırmak olacaktır.

Vizyonumuz :

Sanayi firmalarının en önde gelen paslanmaz çelik uzun mamül sağlayıcı ortaklarından  biri olarak paslanmaz çelik piyasasında daima önemli bir aktör olmak.

Misyonumuz : 

Sürekli gelişme ve iyileşme mantığı ve müşteri memnuniyetinin en üst düzeyde sağlanması koşulu ile piyasanın ihtiyaç duyduğu paslanmaz çelik talebini karşılamaktır.

Değerlerimiz :

Dürüstlük, Mükemmelliyetçilik, Girişimcilik, İleri Görüşlülük, Dinamizm, Özveri ve Bilgi

Kalite Politikamız :

Kalitede önder olan yapımızı koruyarak ve değişik pazarlara ulaşarak pazar payımızı arttırmak,

Sürekli gelişme ve iyileşme mantığı içerisinde tüm çalışanlarımızın katılımı ile rekabet gücümüzü geliştirmek,

Dünyadaki teknolojik gelişmeleri yakından izleyerek, yenilikleri düzenli ve sistematik bir şekilde uygulamaya koymak,

Müşterilerimize en yüksek faydayı sağlayacak ürün ve hizmetleri en iyi çözüm ortağı olarak sunmak,

Müşteri odaklı yönetim anlayışımızla, müşterilerimizin ihtiyaç, şikayet ve önerilerini değerlendirerek, en yüksek ve sürekli müşteri tatminini sağlamak,

Bütün süreçlerde süreç analizleri yaparak etkinliklerini arttırmak ve süreçlerin `minimum hata` ile çalışmasını sağlamaktır.

Şirketimiz ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi belgesine sahiptir. Belgemizi görüntülemek için lütfen aşağıdaki bağlantıyı tıklayınız.

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Belgemiz  ISO 2023